," name="keywords" > تبلیغات اینترنتی و اگهی اینترنتی در سایت نیازمندیهای همشهری تهران و کرج و دیگر استانها تبلیغات اینترنتی,اگهی رایگان,نیازمندیها,اگهی اینترنتی گروه صنعتي صدراپل :: مواد شيميايي :: صنعتي ::

 

برای یافتن اگهی مورد نظر از جستجوی پیشرفته در انتهای سایت استفاده نمایید

ورود به پنل کاربری کاربران و ثبت نام برای درج اگهی تا اطلاع ثانوی برای رفع مشکل امنیتی سایت غیر فعال میباشد .


گروه های اگهی ها
كامپيـوتر
لوازم
آموزشي
املاک
وسايل-نقليه
خدماتي
بازار-كار
صنعتي
ارتباطي(موبایل-و-تلفن)
شخصي
هنري
خدمات-مسافرتی
متفرقه
Object:table.A
Prompt:No Publicities relatedObject:table.F
Prompt:No Publicities related


اگهی های مرتبط
  کود شيميايي
  شرکت رام کامپوزيت (راهبرد آميزه
  خريد و فروش و تامين کننده حلال
  پودرهاي نانو فيلر بدون رنگ سيلتک
  آراکس شيمي>>>توليد کننده کاستيک
  سود پرک ، سود سوزآور
  فروش Borax
  رزين پلي استر
  کربنات سديم
  فروش ضديخ و ساير مکمل هاي خودرو
  فروش ويتامين ث اسيد اسکوربيک
  رنگ نانوعايق رطوبتي
  forosh anva mavad shimiaii
  کلريد ريک پودري ساخت چين
  عايق پودري رطوبتي ژيکابام
  سنگ معدن سيليس با خلوص بالا مش 0
  فروش انواع پيگمنت،رنگهاي
  تست کيت شناسايي باکتري هاي SRB TBC
  فروش کاتاليست (Catalyst)
  سيليکاژل
  فروش فوم شيميايي و مايع فوم
  اولين عرضه کننده افزودني ويژه
  روش معدن مرمريت
  گرافيت پتروليوم کک (گرافيت
  فروش نانو اکسيد آهن خريد نانو
  فروش Alum
  فروش مواد پلي يورتان و
  تامين کننده مواد اوليه صنعتي
  توزيع انواع چسبهاي، سيليکون،
  ريحان شيمي
  فروش نانوگرافيت، گرافيت قابل
  اکسيد آلومينيوم
  تهيه و توزيع مواد شيميايي در هر
  پخش آب باطري
  گالوانيزه گرم ارک نوين
  توليد انواع قطعات لاستيکي مختلف
  وارد کننده و عرضه کننده آنتي
  موليبدات سديم, نيترات کلسيم,
  تامين کننده
  فروش استابلايزر مايع و پودري
  الکل متيليک %100
  آببندي فشار منفي توسط ملات هاي
  021-66347750 چسب هنکل Henkel ، SISTA ، CERESIT ،
  آببندي،رفع نم و
  کربنات سديم
  فروش سيليکاژل
  فوق روان کننده ديرگير بتن( شرکت
  اسانس برگاموت و اسانس و طعم
  فروش گاز كربنيك
  پلي سوربات 80

دانلود کنید


دانلود کامل ترین تقویم

1394 با تمامی مناسبتها

(حجم 300 کیلو بایت)

تقویم

***

دانلود دیکشنری

(حجم 8 مگابایت)

دیکشنری

 


شرح اگهی

گروه صنعتي صدراپل

شرکت مهندسي مبتکران صنعت صدراپل با هدف دستيابي به تکنولوژي طراحي، ساخت و توليد انواع قطعات لاستيکي خاص در داخل کشور، جلوگيري از خروج ارز و همچنين تشويق سرمايه گذاري در صنايع داخلي و با بهره گيري از توان تخصصي مهندسان و محققان به منظور ايجاد ارتباط عميق ميان صنعت و دانشگاه پايه گذاري شده است. اين شرکت در نظر دارد با توليد محصولاتي مطابق آخرين استاندارد هاي روز دنيا و هم تراز ساير توليدکنندگان اين محصولات در سراسر جهان به بازارهاي جهاني راه يافته و با آنها به رقابت بپردازد. شرکت مبتکران صنعت صدراپل با استفاده از استانداردهاي بين المللي و بکارگيري سيستم هاي مديريت و کيفيت در زمينه هاي مختلف از جمله سيستم مديريت کيفيت ISO 9001:2008 و ISO/TS 16949:2006 تسهيلات لازم را در راه رسيدن به اهداف خود فراهم آورده است.
واحد مهندسي و تحقيق و توسعه (R&D) اين شرکت همواره کوشيده است از وجود مهندسين متخصص در رشته هاي مختلف شيمي، پليمر، عمران، مکانيک و ... بهره گيرد و توانسته است با استفاده از روش مهندسي معکوس کليه مراحل طراحي و ساخت قالب و طراحي فرمولاسيون کامپاند، توليد قطعات لاستيکي را در اين واحد صنعتي به صورت مستقل انجام دهد.آزمايشگاه مدرن شرکت مهندسي مبتکران صنعت صدراپل با انجام کليه آزمونهاي مورد نياز جهت ارزيابي مواد اوليه و محصولات توليدي علاوه بر پشتيباني از خط توليد و کنترل کيفيت قطعات توليدي طبق استانداردهاي معتبر بين المللي، امکان ارائه نتايج به خريداران را نيز فراهم ساخته است، همچنين واحد کاليبراسيون اين شرکت به صورت مستمر کليه تجهيزات اين واحد را تحت کنترل دارد و به طور منظم و پيوسته آنها را با استانداردهاي جهاني مطابقت مي دهد.
نيروهاي مکانيکي شامل بارهاي افقي، عمودي و چرخش حول محورهاي مختلف (گشتاور) و همچنين تغيير شکل همزمان وارده بر يک سازه در ترکيب با تنش هاي ناشي از انقباض و انبساط مصالح به کار رفته در سازه، درجه حرارت، خزش و حرکات پيچيده در ساختار سازه مي شود که به منظور جلوگيري و کنترل اين حرکات به گونه اي که منجر به تغيير شکل و تنش هاي ناخواسته نشوند از اين گونه بالشتک هاي الاستمري استفاده مي گردد.
نقش لرزه گير و ضربه گير در سازه جهت دفع ارتعاشاعات و ضربات احتمالي وارده بر آن تحمل و نگهداري بارهاي افقي و عمودي (شامل نيروهاي عمودي وارده بين 100KN تا 1200KN) قابليت انعطاف در يک زمان در دو جهت مختلف پراکنده نمودن و عبور فشارهاي وارده بر سازه تحمل همزمان تاب در سه محور مختلف چرخش حول محورهاي مختلف و تغيير شکل همزمان افزايش قابل توجه عمر سازه و کاهش هزينه هاي تعمير و ساخت مجدد سازه اقتصادي و در دسترس بودن
انواع پل ها و ساختمان ها انواع سازه هاي بتني و فولادي ورزشگاه ها و سالن هاي ورزشي زير پايه هاي تحتاني ماشين آلات ديناميکي از قبيل انواع ماشين هاي فوق سنگين و پرس ها ، الکتروپمپ ها ، ژنراتورها و ... تانکرها و سيلو ها موزه ها ، سالن هاي نمايشگاهي ، کتابخانه ها و ...
به طور کلي سه نوع بالشتک الاستمري (نئوپرن) در اين شرکت توليد مي گردد :
1 - بالشتک الاستمري لايه اي (Laminated Elastomeric Bearing)الف - نئوپرن مسلحب - نئوپرن غير مسلح2 - بالشتک بازدارنده (مهار کننده) (Restraining Structural Bearing)3 - بالشتک لغزشي (PTFE Sliding Bearing)
شرکت مهندسي مبتکران صنعت صدراپل قادر به ساخت کليه بالشتکهاي الاستمري (نئوپرن) فوق بوده که براي طراحي و توليد آنها ازاستاندارد هاي بين المللي و مرجعي چون ذيل استفاده مي کند :
BS 5400AASHTO M251
ISO 6446
EN 1337DIN 4141ASTM D4014
اين شرکت اولين شرکت ايراني بوده که در زمينه طراحي و توليد انواع بالشتک هاي الاستمري (نئوپرن) از استاندارد EN 1337-3 پيروي مي کند که اين استاندارد جديدترين و به روزترين استاندارد اروپا مي باشد که شرکت هاي بزرگي همچون شرکت STRONGHOLD , GUMBA GmbH طراحي و توليد را بر اين اساس انجام مي دهند.
شرکت مهندسي مبتکران صنعت صدراپل براي ارائه کيفيت بهتر به مشتريان خود، اين محصولات را در پژوهشگاه ها و آزمايشگاه هاي معتبر و آکروديته ي دانشگاه صنعتي اميرکبير تهران (پلي تکنيک)، مرکز پژوهشگاه متالورژي رازي و پژوهشگاه صنعت نفت و .... مورد انجام آزمايش هاي مختلفي قرار داده که نتايج مثبت و کيفيت ساخت آن ها توسط مراجع ذيصلاح، مهندسين مشاور مربوطه و کارشناسان اين رشته تائيد گرديده است. تمامي محصولات داراي دوره ضمانت 60 ماهه مي باشند که اين قطعات در بسياري از پروژه هاي عمراني و صنعتي کشور تا کنون استفاده شده اند.
مسئله استفاده از درزهاي انبساط از مقولاتي است که در کشور ما متاسفانه کمتر به آن توجه مي شود و همين کم توجهي ممکن است موجب بروز خسارت هاي مالي و جاني زيادي گردد. در واقع استفاده صحيح، مناسب و برنامه ريزي شده سبب مي شود بسياري از هزينه ها کاهش يابد. با توجه به اينکه عدم استفاده صحيح و نگهداري نامناسب، موجب هزينه هايي به مراتب گزافتر جهت تعميرات مي گردد اتصالات انبساطي يکي از حساس ترين بخش هاي پل و بزرگراه ها محسوب مي شود.
بستهاي درز انبساطي در پل به منظور جلوگيري از ايجاد انقطاع و حفظ پيوستگي در سطح پل ها نصب مي گردند که به لحاظ ايمني بايد داراي ويژگي هاي خاصي از جمله قابليت جابجايي و کشساني بالا و همچنين مقاومت در برابر ضربه، سرما و گرما و ... را دارا باشند. بستهاي درز انبساطي به دليل حرکات مداوم در محل ژوئن ها، که بر اثر عوامل متعددي به وجود مي آيند، از نقش ويژه اي برخوردار بوده و عملکرد مکانيکي صحيح آنها، متضمن دوام و طول عمر سازه مي باشد. به لحاظ فني شرکت مهندسي مبتکران صنعت صدراپل در زمينه طراحي و توليد درزهاي انبساطي پيشرفت هاي زيادي در اين بخش دست پيدا کرده است تا عمر مفيد اين اتصالات را افزايش يابد به همين دليل تيم تحقيق و توسعه (R&D) و مهندسي اين شرکت با استفاده از طراحي و ساخت نوين قالب ها به صورت دو جداره و همچنين طراحي فرمولاسيون جديد و بکار بردن مواد اوليه مرغوب و تست شده توانسته محصولي با کيفيت بالا توليد و عمر اين محصول را چندين سال افزايش يابد.
تحمل ضربه هاي مداوم ضد سايش بودن ضد آب بودن قابليت کارکرد بدون صدا مقاومت خوب در برابر لغزش خودروها جذب حرکات بر روي عرشه پل ها تحمل حرکات درجهت هاي مختلف و بدون هيچ محدوديتي درز انبساط ها، خط جدايش قطعات پلها را به يکديگرمتصل نموده و قابليت بالاي جذب تحرکات ناشي از تغيير وضعيت در جهت هاي مختلف را دارا مي باشند
درز هاي انبساطي توسط صفحات تقويت کننده فولادي مسلح شده اند که در حين توليد در عمليات ولکانيزاسيون به صفحات الاستمري جوش خورده است. اين صفحات فولادي بکار برده شده در لاستيک در مقابل عوامل جوي فرسودگي ندارد، مقاوم بوده و عامل اتصال و پوشش دهنده فاصله بين قسمت هاي فوقاني پل مي باشد. اين صفحات تقويت کننده فولادي از جنس فولاد مقاوم Fe430 يا Fe360 (طبق استاندارد EN 10025) و لاستيک مخصوص جهت مقاومت در برابر سايش، اشعه خورشيد، عوامل محيطي، روغن، نمک ، شن، خستگي (Aging) ساخته مي شوند و به وسيله نوعي چسب مخصوص و اتصال کام و زبانه بهم متصل مي گردند.با نصب اين محصول مي توان نيروي افقي ناشي از ترمز گرفتن وسايل نقليه و مقاومت لاستيک در مقابل عوامل محيطي (انقباض، جريان، تغييرات دمايي و ...) را از طريق اصطکاک بين لاستيک و بتن منتقل نمود. اتصالات درز انبساط قابليت فراواني در تطبيق با حرکت هاي افقي (رانشي و کششي) و تغييرات ارتفاع (فشار سطح) را دارند که اين ويژگي داراي اهميت فراواني در تحرکات افقي ناشي از تغيير وضعيت حرکت و بارگيري مي باشد.
آدرس: اصفهان، خ امام خميني، خ بابوکان، شرکت مبتکران صنعت صدراپل
تلفن: 3212400-0311 فاکس: 3212401-0311
www.sadrapol.ir www.sadrapol.net
اعتبار این اگهی تمام شده است
بازديد:


با توجه به تعداد زياد آگهي در 1000نیاز، لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد و يا اگر در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

بنابراين مدیریت سايت 1000نیاز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است وهیچ گونه مسئولیتی را نمیپذیرد .
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لطفا در صورت مشاهده تخلف در اگهی از قسمت تماس با ما , عنوان اگهی و نام اگهی دهنده که در زیر مشخصات اگهی قرار دارد را برایمان ارسال نماییدObject:table.A
Prompt:No Publicities related


اگهی های مرتبط
01.30تهران

آب ژاول

آب ژاول فروش آب ژاول به صورت بشکه پلاستيکي و فله ...
01.30تهران

سود پرک

تماس بگیرید
سود پرک هيدروکسيد سديم فرمول شيميايي (NaOH) آناليز 98% ...
01.30تهران

سولفات آلومينيوم

تماس بگیرید
سولفات آلومينيوم Aluminium sulphate سولفات آلومينيوم سولفات ...
01.30تهران

مواد شيميايي

مواد شيميايي توليد داخلي و وارداتي شوينده ها و چربي ...
11.17اصفهان

تهيه و تامين مواد لاستيک و

09133264370
شرکت آراد پليمرثمين با بهره گيري از دانش فني روز و ...
04.31تهران

آراکس شيمي>>>توليد کننده

تماس بگیرید
((صرفا جهت صادرات)) از مزاياي شرکت آراکس شيمي: 1- خلوص ...
04.31تهران

توليد کننده کاستيک سودا

تماس بگیرید
توليد کننده کاستيک سودا (سود پرک) تماس با شماره :06120284101 ...
04.31تهران

بازرگاني و توليد کننده

تماس بگیرید
توليد کننده کاستيک سودا (سود پرک) بازرگاني : 1- گاز ...
02.12تهران

توليد انواع و اقسام لوله و

توافقی
شرکت پارسا پلاستيک نوين توليد انواع و اقسام لوله و ...
01.08تهران

فروش رزين پلي استر

شرکت بازرگاني لوتوس خاورميانه تامين کننده اصلي رزين ...
10.06مركزي

ارائه خدمات فني مهندسي در

بسمه تعالي موضوع : ارائه خدمات فني مهندسي در زمينه ...
10.06مركزي

فروش ويژه پودر PVC گريد S65

2550
فروش ويژه پودر PVC گريد S65 و S70 پتروشيمي بندر امام خميني ...
09.27تهران

فروش مونومر استايرن MONOMER

شرکت بازرگاني لوتوس خاورميانه تامين کننده مواد اوليه ...
09.27اصفهان

سازنده انواع فندرها

مديريت محترم با سلام و احترام به استحضار ميرساند ...
09.27تهران

فروش مواد شيميايي

شرکت بازرگاني لوتوس خاورميانه تامين کننده مواد اوليه ...
06.29تهران

چسب بتن(مواد مهندسي ايمن

چسب بتن مايع غليظ پليمري امولسيون است که تا پيش از خشک ...
06.29اصفهان

فروش موادشيميايي

فروش مواد شيميايي آزمايشگاهي از کمپاني هاي مرک،سيگما ...
06.29تهران

فوق روان کننده ديرگير(مواد

فوق روان کننده ديرگير ماده افزودني مايع با قدرت ...
06.27اصفهان

اگهي مواد ازمايشگاهي

شرکت مبين شيمي در راستاي تامين مواد آزمايشگاهي تخصصي و ...
06.27اصفهان

فروش ويژه مواد شيميايي

فروش ويژه محصولات:سودپرک،جوش ...
06.09تهران

مکمل بتن

مکمل بتن گونه پيشرفته اي از مواد افزودني بتن که به دو ...
06.09اصفهان

bitumen

Black gold Co. is an eminent name with nearly a decade of experience in the field of petroleum and ...
06.09اصفهان

فوق روان کننده بتن-افزودني

شرکت نويان شيمي يکي از بزرگترين توليد کننده هاي ...
05.25تهران

واردات و توزيع مواد اوليه

بازرگاني محبي واردات و توزيع مواد اوليه غذايي و ...
05.05تهران

نسل سوم پلنت هاي پالايش

بسمه تعالي نسل سوم پلنت هاي پالايش انواع قير نسل سوم ...
05.05قم

گروه صنعتي سهندشيمي

گروه صنعتي سهندشيمي توليدکننده نفت بي بو A،B،C و وايت ...
05.05تهران

روان کننده بتن

روان کننده بتن ماده افزودني بتن جهت کاهش نسبت آب به ...
05.05خراسان

ايران شيمي فروش انواع مواد

توافقی
ارسال مواد شيميايي به سراسر کشور انواع حلال : استون ، ...
04.25تهران

فروش پارافين جامد- پارافين

بهترين شرايط فروش و حداقل قيمت کمترين زمان تحويل ...
04.25تهران

مواد اوليه پلاستيک مواد نو

تماس بگیرید
پلي پروپيلن گسترش يافته يا EPP حباب يا لايه‌اي از پلي ...
04.25تهران

فروش مواد اوليه پلاستيک

1
فروش انواع مواد نو ، گرانولي و آسيابي قابل توجه شرکتها ...
04.25تهران

پودرهاي نانو فيلر بدون رنگ

پودرهاي نانو فيلر بدون رنگ سيلتک پودرهاي بدون رنگ جهت ...
04.25تهران

شرکت آبتين صتعت معين

تماس
شركت آبتين صنعت معين ، نماينده انحصاري شركت SEKO و SIREG ...
03.30تهران

زودگير شات کريت

زودگير شات کريت گونه ديگري از مواد افزودني بتن است که ...
03.08تهران

سيليکاژل بيرنگ

سيليکاژل بدون انديکاتور (بيرنگ) اين نوع سيليکاژل ...
03.08تهران

کيسه هاي حاوي رطوبت گير

عواملي مانند خوردگي، کپک زدگي و ساير موارد يکه باعث ...
03.08تهران

کارت هاي نشانگر رطوبت

کارت هاي نشانگر رطوبت، تجهيزات کاغذي کوچکي هستند که در ...
03.03تهران

بوش ، ورق ، ميلگرد پليمري

خريد و فروش انواع شمش هاي پليمري به شکل ورق و ميلگرد و ...
02.02تهران

فروش عمده الکل صنعتي 95 درصد

مناسب
مقدار 1800 بطري 500 ميلي ليتري آکبند الکل صنعتي 95 درصد ...
01.30تهران

ضد عفوني کننده هاي سطوح و

00
ضد عفوني کننده هاي سطوح و تجهيزات کارخانجات صنايع ...
01.29تهران

آب ژاول - اسيد نيتريک -

به روز
آب ژاول با اکتيو ۱۶ بشگه شده و فله اسيد نيتريک بشگه ...
01.29تهران

آب اکسيژنه پاشا ۳۵ و ۵۰

آب اکسيژنه پاشا ترکيه ۳۵٪ و ۵۰٪ صنعتي و ...
01.29تهران

پترو فن آوران پارس - فروش

به روز
پترو فن آوران پارس نزديک به ۱۰ سال فعاليت را با هدف ...
01.29تهران

کربنات منزيم , اکسيد منيزيم

به روز
فروش مستقيم کربنات منزيم , اکسيد منيزيم , سولفات ...
01.18تهران

اهداف موسسه پژوهش گستر

بـسـمـــه تـعــــالـي اهداف موسسه پژوهش گستر ...
01.18تهران

طرح توجيهي فني،مالي

طرح توجيهي فني،مالي واقتصادي توليد انواع قير مزيت ...
01.18تهران

مجموعه کتاب‌هاي تخصصي «از

مجموعه کتاب‌هاي تخصصي در اين صنعت به نام «از قير تا ...
01.14تهران

فروش مواد شيميايي مرک اصل

مناسب
"فروشگاه لوازم آزمايشگاهي پارسا" "www.parsalab.com" فروش ...
12.12تهران

توليدکننده انواع شوينده

شرکت پوشش آفرين توليدکننده انواع : چربيگير پودري، ...
12.10تهران

سيليكاژل با بسته بندي 1 گرمي

فروش ویژه
نام محصول : سيليكاژل ( رطوبت گير ) با بسته بندي 1 ...
12.10تهران

دستگاه خشك كن ديجيتالي

فروش ویژه
سيليکاژل ( رطوبت گير ) در دماي 125 درجه سانتيگراد داخل ...
11.11تهران

فروش DEG , MEG , TEG

با سلام شرکت کيميا گستران سپهر توليد کننده انواع ...
10.28تهران

اسيد فسفريک

تماس تلفنی
اسيد فسفريک اسيدفسفريک 85% چيني اسيد فسفريک 75 % ...
10.28تهران

سود پرک ، کاستيک سودا

تماس بگیرید
سود پرک ، کاستيک سودا Caustic Soda Flakes سود جامد پرک کاستيک ...
10.28تهران

سود سوز آور برند کيميا سود

تماس بگیرید
سود سوز آور برند کيميا سود سود سوز آور کيمياسود Caustic ...
10.23هرمزگان

فروش ويژه رنگدانه هاي شب

فروش ويژه رنگدانه هاي شب تاب (نورتاب در تاريکي) با ...
10.23تهران

گالوانيزه گرم ارک نوين

ارک نوين مفتخر به اجراي پروژه هاي متعدد گالوانيزه گرم ...
10.08اصفهان

کموزيل (چسب فلز به لاستيک)

1
شرکت مشاورين پيشگام فعال در زمينه هاي : - چسب و رزين و ...
09.29تهران

خريد و فروش انواع مواد

شيميايي وحيد خاکسار هدف خود را بر پايه رضايت کامل ...
09.29تهران

خريد و فروش انواع مواد

شيميايي اتک نوين صنعت هدف خود را بر پايه رضايت کامل ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   

جستجوهای مرتبط :
نئوپرن – نئوپرن پل – نئوپرن سازه – نئوپرن ساختمان – لرزه گیر نئوپرن – ضربه گیر نئوپرن – خواص نئوپرن – مزایای نئوپرن – نئوپرن استاندارد تائید شده – نئوپرن برش خورده – بیرینگ پل – بیرینگ نئوپرن – کلروپرن نئوپرن – بالشتک الاستمری مسلح – بالشتک الاستمری غیر مسلح – بالشتک الاستمری پل - بالشتک الاستمری ساختمان – بالشتک لاستیکی پل – نشیمنگاه پل – نیروهای عمودی و قائم پل بالشتک الاستمری نئوپرن - بالشتک الاستمری نیروهای افقی – میزان جابه جایی بالشتک - میزان جابه جایی نئوپرن – بست درز انبساط - بست درز انبساط پل ها – اکسپنشن جوینت – بزرگترین نئوپرن – ضربه گیر زیر پایه پرس ها و ماشین آلات صنعتی - ضربه گیر لاستیکی زیر پایه پرس های فوق سنگین - ضربه گیر زیر عرشه پلها – لاستیک برش خورده نئوپرن – ایزولاسیون لاستیک – نئوپرن ایزولاسیون استراکچر – ایزولاسیون ساختمان و سازه – ایزولاتور سازه و ساختمان – خواص لرزه گیری ساختمان و پلها – ضد اصطکاک – نئوپرن ضد لغزش و ضد اصطکاک - لاستیک ضد زلزله – لاستیک ارتعاش گیر – نئوپرن خواص زلزله – استاندارد بیرینگ – نئوپرن های پل و ساختمان – نئوپرن مسطتیل و دایره ای – نئوپرن با کیفیت – نئوپرن طبق استاندارد روز اروپا - نئوپرن طبق استاندارد روز دنیا - نئوپرن طبق استاندارد DIN4141 - ASTM D4014 - ISO6446 - BS5400.AASHTO M251 – نئوپرن مورد استفاده در پل و ساختمان – نئوپرن بکار رفته پلها – ضربه گیرهای زیر ستون پل – لاستیک روی عرشه پل –دمپر لاستیکی پل و ساختمان – دامپر لاستیکی پل و ساختمان – دمپر نئوپرن – دامپر نئوپرن – دمپر سازه – دامپر سازه – ضربه گیر لاستیکی سیلو و ابنیه – ضربه گیر لاستیکی تانکرها و فنداسیون – افزودنی های بتن – صنعت ساختمان – مکمل های بتن – بتن و مواد شمیایی افزودنی – واتراستاپ و نئوپرن – واتراستاپ بین بتن در ساختمان و سازه – ساختمان سازی – مقاوم سازی پل – مقاوم سازی ساختمان و سازه – مقاوم سازی نئوپرن – مقاوم سازی و ایزوله کردن ساختمان - مقاوم سازی و ایزوله کردن پلها - مقاوم سازی و ایزوله سازی پل ها – ورق لاستیکی - ورق لاستیکی نئوپرن - ورق لاستیکی کلروپرن - ورق لاستیکی ضد سایش - ورق لاستیکی ضد روغن - ورق لاستیکی ضد اسید - ورق لاستیکی عایق - ورق لاستیکی عایق حرارتی - ورق لاستیکی ضد الکتریسیته - ورق لاستیکی مقاوم در باربر اسید باز روغن های صنعتی - ورق لاستیکی مقاوم در برابر تغیرات جوی – ورق لاستیکی سیلیکون – ورق لاستیکی وایتون – رابر پلیت – رابر شیت – بالشتک الاستمری – نئوپرن لایه لایه – نئوپرن ورقه ای لاستیک و فلز – طریقه نصب نئوپرن بر روی نشیمنگاه ستون پل - طریقه نصب نئوپرن در ساختمان و سازه – بتن لاستیک – طراحی و ساخت نئوپرن – طراحی و تولید نئوپرن – نئوپرن پل – مورد استفاده لاستیک در پل و ساختمان – کاربرد لاستیک در پل و ساختمان – ضربه گیر لاستیکی دریایی - ضربه گیرهای دریایی - ضربه گیر اسکله – ضربه گیر اسکله (فندر) – فندر – فندر ضربه گیر اسکله – ضربه گیر بنادر – بندر لاستیک – سازه های دریایی - ضربه گیر لاستیکی بندر – بندر سازه – فندر جذب انرزی و نیروی عکس العمل – فندر و فرانتال – فندر پد پلی اتیلن – فندر سلولی – فندر توپر – فندر تو خالی – ضربه گیر لاستیکی توپر – فندر استوانه ایی – ضربه گیر استوانه ای – کار استاپر – فندر کار استاپر - ضربه گیر کار استاپر – فندر پاخور – پاخور – ضربه گیر پاخور – فندر مکعبی – فندر دی شکل – فندر آکاردونی – فندر بر روی اسکله – ضربه گیر لاستیکی کشتی – فندر کشتی – طراحی و ساخت اولین فندر در ایران – طراحی و تولید اولین فندر در ایران – فندر شیباتا – فندر فنتک – فندر بریجستون – فندر صدراپل – ضربه گیر لاستیکی دریای - ضربه گیر لاستیکی سلولی - ضربه گیر لاستیکی مکعبی - ضربه گیر لاستیکی دی شکل - ضربه گیر لاستیکی بر لبه اسکله - ضربه گیر لاستیکی واقع در بنادر - ضربه گیر لاستیکی وی شکل – فرانتال فریم – پد پلی اتیلن فرانتال فریم – طراحی بزرگترین فندر – طراحی بزرگترین ضربه گیر لاستیکی – بلارد – بولارد – بلارد چدنی – بولارد چدنی – مهار کننده کشتی – طناب بلارد – طناب بولارد – بلارد ریخته گری – بولارد ریخته گری – طراحی و ساخت ریخته گری – بلارد 5 تن – بلارد 10 تن – بلارد 15 تن – بلارد 20 تن – بلارد 30 تن – بلارد 35 تن – بلارد 50 تن – بلارد 75 تن – بلارد 100 تن – بلارد 130 تن – بلارد 150 تن – بلارد 200 تن – بولارد 5 تن – بولارد 10 تن – بولارد 15 تن – بولارد 20 تن – بولارد 25 تن – بولارد 20 تن - بولارد 30 تن – بولارد 35 تن – بولارد 50 تن – بولارد 75 تن – بولارد 100 تن – بولارد 130 تن – بولارد 150 تن – بولارد 200 تن – بلارد دریایی – بولارد دریایی – برای نگه داشتن شناور و کشتی – ضربه گیر لاستیکی دور شناور – فندر دور تا دور شناور – ضربه گیر لاستیکی دور بارج – فندر دور تا دور بارج – ضربه گیر لاستیکی بار انداز – ضربه گیر بار انداز – بامپر بلوک – ضربه گیر لاستیکی سکو های باربری – بلارد دوبل – بولارد دوبل – نئوپرن تیکه گاه پل – نئوپرن با فلز – ضربه گیر لاستیکی دور قایق – درز انبساط پل – دال بتنی – درز بین آسفالت – گپ درز انبساط – شرکت مهندسی و ساختمانی – شرکت راه سازی و پل سازی – شرکت ساخت و ساز – شرکت گومبا – نمایندگی گومبا – گومبا آلمان – نئوپرن گومبا – نئوپرن گومبا آلمان – شرکت استرانگهلد – نئوپرن استرانگهلد – تولیدات استرانگهلد – نمایندگی گومبا در ایران – تنها نماینده گومبا در ایران – نمایندگی استرانگهلد – مقاوم سازی ساختمان ها – مقاوم سازی پل ها – مقاوم سازی در ساخت و ساز – مقاوم سازی استراکچر – برای گرفتن ارتعاشات پل – اسکله سازی – پل سازی – ساختمان سازی – ساخت پل – رابر رینگ – رابر کولار – رابر آسیاب – لاستیک آسیاب – لیفتر بار – شل پلیت – کرنر لاینر – هد پلیت آسیاب – - ضربه گيرهاي زير سري پل(نئوپرن) - لرزه گيرهای زير سري پل (نئوپرن) - Neoprene GUMBA GMBH – Gumba Company – Bridge Bearing GUMBA GMBH – GUMBA Bridge Bearing Neoprene – Bridge Gumba – STRONGHOLD – GUMBA – STRONGHOLD Company – STRONGHOLD CCL – STRONGHOLD Bridge Bearing – STRONGHOLD Neoprene – STRONGHOLD Bridge – STRONGHOLD Rubber – Gumba Rubber - Expansion Joint – Expansion Joit Flex T – Rubber Bridge Expansion Joint – Bridge Expansion Joint – AASHTO M 251 Standard Specification for Plain and Laminated Elastomeric Bridge Bearings - BS 5400 - 9.1: Steel - concrete and composite bridges - Bridge bearings. Code of practice for design of bridge bearings - BS 5400 - 9.2: Steel - concrete and composite bridges - Bridge bearings. Specification for materials - manufacture and installation of bridge bearings - ISO 6446: Rubber products - Bridge bearings - Specification for rubber material - Specification for Plain and Steel - Laminated Elastomeric Bearings for DIN 4141 - 14 Bridges - Structural bearings; laminated elastomeric bearings; design and construction - AASHTO DIVISION II 18.4Materials Interim; Interim 1998; Interim 2000(Standard Specifications for Highway Bridges - Div. 2 – Construction) - CEN PREN 1337 - 2 Structural Bearings - Part 2: Sliding Elements - CEN PREN 1337 - 3 Structural Bearings - Part 3: Elastomeric Bearings - CEN PREN 1337 - 4 Structural Bearings - Part 4: Roller Bearings - CEN PREN 1337 - 5 Structural Bearings - Part 5: Pot Bearings - CEN PREN 1337 - 6 Structural Bearings - Part 6: Rocker Bearings - CEN PREN 1337 - 9 Structural Bearings - Part 9: Protection - CEN PREN 1337 - 10 Structural Bearings - Part 10: Inspection and Maintenance - BSI - BS EN 1337 - 1 Structural Bearings - Part 1: General Design Rules - BSI BS EN 1337 - 2 Structural Bearings - Part 2: Sliding Elements - BSI BS EN 1337 - 7 Structural Bearings - Part 7: Spherical and Cylindrical PTFE Bearings - BSI BS EN 1337 - 9 Structural Bearings Part 9: Protection - BSI BS EN 1337 - 10 Structural bearings Part 10: Inspection and maintenance - BSI BS EN 1337 - 11 Structural Bearings Part 11: Transport - Storage and Installation - DIN 4141 - 1 - Structural bearings - Part 1: General design rules - DIN 4141 - 2 - Structural bearings; bearing systems for civil engineering structures forming part of traffic routes (bridges( - DIN 41412/A1 - Structural bearings - Part 2: Articulation systems for bridges; Amendment - DIN 4141 - 2 Structural bearings; bearing systems for civil engineering structures forming part of traffic routes (bridges) - DIN 4141 - 3 Structural bearings; bearing systems for buildings - DIN 4141 - 3 - Structural bearings; bearing systems for buildings - DIN 4141 - 13 - Structural bearings - Restraints and side thrust bearings - Design and construction - DIN 4141 - 14 Structural bearings; laminated elastomeric bearings; design and construction - DIN 4141 - 14/A1 Structural bearings - Laminated elastomeric bearings - Part 14: Detailing and design; Amendment - DIN 4141 - 14 Structural bearings; laminated elastomeric bearings; design and construction - DIN 4141 - 15 Structural bearings; unreinforced elastomeric bearings; design and construction - DIN 4141 - 140 Structural bearings; laminated elastomeric bearings; building materials - requirements - DIN 4141 - 140/A1 Structural bearings - Laminated elastomeric bearings - Part 140 - Building materials; Requirements - testing and inspection; - DIN 4141 - 150 Structural bearings; unreinforced elastomeric bearings; building materials - requirements - testing and inspection - DIN EN 1337 - 3 - Structural Bearings - Part 3: Elastomeric Bearings - Laminated Elastomeric Bearings - DIN 1337 - 3 - DIN EN 1337 - ELASTOMER PROPERTIES - Bridge Bearings - Bridge Bearing Testing - neoprene bridge bearing - Pot Bearings - Structure Vibration Damper - bearing design - Bearing Manufacturing. - bearing pads - moulded NEOPRENE - Elastomeric Bridge Bearing Design - Bearing type - AASHTO - BS 5400 - neoprene bridge bearings - elastomeric bridge bearing - pads Rubber - high damping rubber bearing - PTFE Teflon products - PTFE sliding - laminated bearings - bridge bearings laminated - bearing pads - laminated - installation - bearings isolation - building base isolation lead rubber bearing - Vibration isolation - building & Structural - earthquake - Anti earthquake - moulded rubber - catalogue Bearing Neoprene - bearing design neoprene bridge bearings - precured neoprene bearing - rubber products - manufactured to ASTM specifications - custom molded rubber products - Bridge Products - structure Bridge pot bearing - bridge pot bearings - bridge bearing - stainless steel bearings - elastomeric bridge bearings - bridge bearing pads - types of bearings - bearing load calculations - bridge bearing manufacturers - Structural Bearings - Construction and engineering - Metal rubber engineering - Seismic protection - Isolation system design - Anti seismic devices - Horizontal load bearings - Structural protection - bearing systems Railway - Reinforced elastomeric bearings - Restraining structures - Sliding bearings - vibration bearing systems - Load - Measuring Bearing - Special Bearings - Structural engineering - Civil engineering - steel and elastomeric - anti - seismic - shock absorbers bridges and buildings - ELASTOMERIC BRIDGE BEARINGS - Structural bearings; bearing systems - Building and Civil Engineering Standards - Specification Rubber - Bumpers Modular Fender - SOLID D - FENDER - TYPE 1 - C: D - FENDER WITH O - HOLE - TYPE 1 - B: D - FENDER WITH D - HOLE - TYPE 1 - D: SPECIAL D - FENDER - SQUARE / RECTANGULAR FENDERS - SOLID RECTANGULAR FENDER - RECTANGULAR FENDER WITH O - HOLE - RUBBER KEYHOLE FENDER - CYLINDRICAL FENDER - WRAPPED - WING FENDER - W - FENDER. - SOLID RUBBYLENE FENDER WITH PE - HOLLOW RUBBYLENE FENDER WITH - RUBBYLENE KEYHOLE FENDER - SOLID SQUARE FENDER - HOLLOW SQUARE FENDER - SPECIAL FENDERS - SHEAR FENDER. - IVM Fenders - Cell Fenders - Cone Fenders - Pneumatic Fender - Roller Fenders (Series - DRF) - Roller Fenders (Series - DR) - Strip Fenders (Series - DSS) - Strip Fenders (Series - DSF) - Corner Arch Fenders - Ladder Fenders (Series - DLF) - DDA Fenders (Series - A) - DDA Fenders (Series - B) - Flat Board Fenders - Boat Fenders - D Fenders (Series - DDA) - D Fenders (SERIES - DDB) - D Fenders (Series - DDC) - Square Fenders (Series - DSQA) - Square Fenders (SERIES - DSQB) - Square Fenders (SERIES - DSQC) - Wing Fenders - Keyhole Fenders (Series - KHA) - Keyhole Fenders (SERIES - KHB) - Tug Boat Fenders (Series - TF - A) - Tug Boat Fenders (Series TF - B) - Tug Boat Fenders (SERIES - TFC) - Tug Boat Fenders (Series TF - D) - Offshore Products - Shear Fenders (Series - SF) - Shear Fenders (Series - SQ) - Rotating Rubber Rings - Jacket Leg Rub Strips - Boat Landing Rub Strips (Series - DRS) - Boat Landing Fenders (Series - DD) - Shock Absorbers (Series - SA) - Barge Bumper Assembly - Barge Bumper Assembly - Shock Pads - Leg Matting Units - Diaphragm Closures - Grout Seals - Inflatable Grout Packers - Pile Grippers - Part of constuctional - support: shock is absorbed by means of the horizontal - displacement Applications include - amongs other - things - breaking construcions - quay constructions - offshore platforms - V - FENDER - Moulder fender - DELTA - FENDER - Moulder fender - TA - FENDER - Leg Fender - Morse & Lord - Raykin Fender - Neoprene bridge bearing - elastomeric bearings - neoprene pads - bearings - Neoprene bridge bearing - Neoprene Pads - Bridge Bearing Pads - Pot Bearings - Elastomeric Pads - Neoprene bridge bearing - index.html moulded rubber products - rubber Neoprene bridge bearing - Bridge Bearing Pads - Manufacturer of Rubber Products - Moulded Rubber Products - Pot Bearings - Elastomeric Pads - Retreading Materials - Dock Fenders - Rubber Neoprene sheets - vulcanized neoprene sheet - moulded neoprene sheet - Neoprene sheets - vulcanized neoprene sheets - Manufacturer of neoprene sheets - Moulded neoprene Products - Vulcanized Rubber Sheets - extruded neoprene - sheets Neoprene bridge bearing - Neoprene Pads - Bridge Bearing Pads - Manufacturer of Rubber Products - Moulded Rubber Products - Neoprene Bearing Pads - Pot Bearings - Elastomeric Pads - Retreading Materials - Dock Fenders - Rubber - rubber sheets - Neoprene sheets - vulcanized neoprene sheet - vulcanized rubber sheets - moulded rubber sheets - calandered rubber sheets - Vulcanised neoprene Sheets - ASTM specification - Swing Hammers - Wear Tiles - Screws and Augers - Blow Bars - Crusher Spares - Steel Fabrications - Anvils - Grizzley Bars - Drag Chains - Grommets - Caps & Plugs - Washers & Bushings - Suction Cups - Bellows & Boots - O - Rings - Vehicular - Vibration & Shock Isolators - Extrusions - Fasteners - Sheet Goods & Gaskets - Mudflaps - Bumper - Pump Impellors - Sweeper Belts - Pump Liners - Elevator Air Pads - Industrial Sweeper Belts - Valve Seats - PTFE Over Molded Valve Seats - Vulcanizer Gaskets - Shifter Boots - Joy Stick Boots - Bowling - Carpet Belts - Vibration Mounts - Power Transmission - Flexible Couplings - Rubber Pails - EPD - Rubbercraft - Standard Line Products - Cement Plugs - Down Hole Plugs - Pulsation Dampers - Stabilizers - Pulsation Dampers - Closing Plugs - Latch Down Plugs - Packer Cups - Down Hole - Donuts - Annular - Drill Pipe Protectors - Ram Packers - Expansion Tubes - Stripper Rubber - Shock Cells - Surge Suppressor Bladder - Shut - off Plug - Drill Pipe Wipers - Scraper Cups - rubber fender products - cylindrical fenders - pushing fenders - M - fenders - W fenders - block fenders - square and - section extruded profiles fenders - key hole type fenders - D profile cylindrical bore fenders - square & rectangular hollow or solid fenders - D profile D bore fenders - W type marine fenders. Marine Fenders - Cylindrical Fenders - Arch Fenders - Flat Top Arch Fenders - Dyna Arch Fenders DA - Arch Fenders DAV - Arch Fenders DAVP - W Fenders - I Fenders - IV Fenders - IV Element Fenders - Shock Absrobers - Rubber Seals & O Rings - Rubber Seals - Oil Seals - O - Rings - Extruded Rubber Profiles - Rubber Bushes - Rubber Plug - Rubber Gasket & Allied Products - Rubber Bushes - Rubber Bellows - Hydrogen - Coolant Gaskets - Silicon Gasket - Rubber To Metal Bonded Components - Roll & Drum Cover - Roll Covering - Rubber Products - Rubber Boots - Butterfly Valve Rubber Sleeves - Liners - Engine - General Mountings - Rubber Bumpers - Rubber Bulbs - Roll & Drum Coating - Isolation - Anti - Vibration - Vibration - analysis surveys - technical and design advice - viscous - damper isolated foundations - Structural Bearings - Bridge Bearings - Slide Bearings - Freestanding Acoustic Structural - Bearing Pads and Strips - Laminated Neoprene Bearing Pads - Laminated Bearing Pads - PTFE as Acoustic - Slide Bearings - Damping converts energy - Isomat Acoustic Floating Floors - Vibration - Acoustic & Shock Isolation - Bridge bearings - expansion joints and anti - seismic devices - Pot bearings - Elastomeric Bridge bearings and Structural Bearings - Expansion Joints - Structural Bearings - Isolation Damping Bearings - Fluid Viscous Dampers - bridge bearing manufacturers - bridge bearing assembly - bridge bearing suppliers - bridge bearing design - bridge bearing details - ptfe bridge bearings - elastomeric bridge bearings - Bridge bearing pad - Isolation Bearing Pad - Elastomeric Discs - Freyssinet - MASTERING CONSTRUCTION - Neoprene bridge bearing - elastomeric bearings - neoprene pads - laminated bearings - manufactured to AASHTO specifications - bridge bearing pads - manufactured Neoprene Rubber - Marine Fenders - Car Stopper Fender - Chucks fender - Composite Fenders - Shear Fenders - Cylindrical Fenders - Square fenders - Structural Bearings - Railway Dampers - Vibration damping Pad - Isomat Floating Floors - Isolated Foundations - Acoustic Structural Bearings - Bridge Bearings - Slide Bearings - Anti Vibration Washers - Resilient Seatings - Coil Spring & Damper Systems - neoprene bridge bearings - manufacturer - elastomeric bridge bearing - pads - high damping rubber bearing - ptfe - Teflon products - PTFE sliding - laminated bearings - bridge bearings laminated - bearing pads - ptfe pipe supports - laminated installation bearings - base isolation - building base isolation lead rubber bearing - building base isolation - earthquake - base isolation - neoprene bridge bearings - manufacturer - elastomeric bridge bearing - pads - high damping rubber bearing - molded products - PTFE sliding - bearing pads - neoprene CR bridge bearings - elastomeric bearing - bearing pads - moulded rubber - molded rubber products - high damping rubber bearing - vertical load testing - bearing - testing - bridge bearing testing - test bridge bearing design - design of bearings - bearing design neoprene bridge bearings - manufacturer - elastomeric - rubber products - neoprene bridge bearings - bearing pads - elastomeric bearings - seismic isolators - rubber fender - marine fender - super arch fender - super M fender - boat fender - D fender - precured tread - tire retreading - retread rubber - rubber products - rubber sheets - molded rubber - rubber fender - marine fender - super arch - rubber super M fender - Barge Fender - boat fender - Marine Fender - Tug Fender - D fender - Dock Fender - extruded rubber products - extruded profiles - extruded rubber fender - extruded rubber "D" fender - boat fender - rubber extruded products - dock fender - manufactured to ASTM specifications - molded rubber products - rubber mountings - molded O rings - custom molded rubber products - moulded rubber - custom moulded - custom moldings - rubber gasket - rubber gaskets - industrial gasket - rubber sheets - cured - packing sheets - rubber sheets - vulcanized - packings - neoprene - para sheets - rubber - epdm - gaskets - vulcanized sheets - polychloroprene - sbr - calandered rubber sliding bearings - TEFLON bearings - teflon - ptfe - pipe sliding - neoprene - manufacturer pipe supports - ptfe bearing - supports pipe supports - sliding bearing - ptfe bearing - ptfe sliding bearings - sliding bearing - pipe supports - teflon sliding bearing - dimpled ptfe teflon - bearing manufacturer - teflon - ptfe - sliding bearing - ptfe teflon sliding bearing - ptfe sliding skid pads - teflon launch bearings - hot bonded ptfe - teflon sliding structural bearings - ptfe sliding bearings - teflon sliding bearings - teflon skid pads - heavy duty ptfe skid pads - dimples ptfe skid pads - ptfe sliding beaing - self lubricated sliding bearing - sliding bearing neoprene bridge bearing - neoprene bearing pads - shock absorber mounting - bridge bearing pads - For neoprene bridge bearings - elastomeric bearing - bearing pads - neoprene bridge bearing - moulded - rubber - molded rubber products - Teflon products - PTFE sliding - laminated bearings - bridge bearings laminated - bearing pads - ptfe pipe supports - design pfte sliding - rubber - products - building base isolation - earthquake - base isolation rubber - rubber products - rubber sheets - molded rubber products - extruded rubber products - moulded products - custom splash - filter splash - Packer Assembly - Rubber Boot - Single Dart - Vibration Absorbing Joint |
تبلیغات اینترنتی ،آگهی رایگان،نیازمندیها

اگهی رایگان,تبلیغات رایگان,نیازمندیها,تبلیغات اینترنتی        

اگهی رایگان,تبلیغات رایگان,نیازمندیها,تبلیغات اینترنتی

اگهی رایگان /درج اگهی رایگان /نیازمندیها/ تبلیغات اینترنتی/ درج اگهی اینترنتی/تبلیغات رایگان/نیازمندیهای همشهری/نیازمندیهای ایران/  تبلیغات اینترنتیِ رایگان


لینکهای تبلیغاتی :

کد ساعت عروس - سالن زیبایی - آرایشگاه -   کاشت ناخن   زیبا سازی وبلاگ - تبلیغات رایگان - - فروشگاه اینترنتی - رنگ و مش - لیزر سبز- لیزر سبز - پاپ اپ -   - آموزشگاه آرایشگری  نیازمندیهاعروس تهران - آموزشگاه - تبلیغات  عروس- اینترنتیآرایشگاه جردن  کراتینه مو  اکستنشن  آرایشگاه پیروزی  سالن زیبایی       با توجه به تعداد زياد آگهي درسایت 1000نیاز ، لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد. جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.

نیازمندیهای 1000 نیاز مجری تبلیغات اینترنتی در ایران میباشد. اگهی هایتان را برای تبلیغات در اینترنت به ما بسپارید.
1000niaz.com  وب سایت 1000نیاز:    تاسیس سایت 1385

143e


Powered by MyCustomers-1.3.843   |  Copyright ©2018, نیازمندیها Enterprises Ltd.